Baldinės medžiagos

Apie mus

Įmonė įkurta 1991 metais. Mūsų pagrindinė veikla yra prekyba plokštėmis ir baldų furnitūra,  taip pat standartinių ir nestandartinių baldų gamyba.

Be savo pagrindinės veiklos, įmonė „Jakuta“ importuoja firmos „Juan“ stalviršius, juos pjausto, taip pat pjausto LMDP, MPP, MDF plokštes, laminuoja plokštes PVC bei melamino briaunomis. Gaminant baldus naudojama naujausia vokiečių firmos „Brandt“ įranga, garantuojanti aukščiausią kokybę. Taip pat prekiaujame firmos "Sevroll" aliuminio profiliais, iš jų gaminame stumdomas duris.

„Jakuta“ jau sukūrė aiškų veiklos modelį ir nesklandumų išvengti padedančią sistemą. Darnus kolektyvas, dirbantis komandiniu principu, suteikė galimybę įmonei plėstis. 2005 metais atidarytas Vilniaus filialas – puikus pavyzdys, ko galima pasiekti turint daug kompetentingų, lojalių darbuotojų.

 


Didmeninė ir mažmeninė prekyba baldine furnitūra

Mažesnės kainos, pastovesnis tiekimas – pagrindiniai argumentai, dėl kurių įmonė pati importuoja Lenkijos, Italijos, Vokietijos ir kitų šalių gamintojų produkciją.

Didmeninei prekybai labai svarbu, kad tiekimas “nestrigtų”, todėl baldų gamyba užsiimančioms įmonėms stengiamės nekelti papildomų rūpesčių, nuolat plėsdami asortimentą, didindami užsakomus kiekius.

Prekės iš mūsų sandėlio pristatomos mūsų klientams visoje Lietuvoje.

 


Nestandartinių baldų gamyba

Apsilankęs viename iš keleto „Jakutos“ parduotuvių-salonų, klientas maloniai nustebs ne tik dėl aukštos aptarnavimo kokybės, bet ir dėl profesionalumo, darbuotojų pastangų įgyvendinant vienetinio baldo projektą. Didelis spalvų ir medžiagų pasirinkimas leis pirkėjui rasti tai, ko jis seniai ieškojo.
Taupantiems laiką ir pinigus galime pasiūlyti atskiro projekto nereikalaujantį standartinių baldų asortimentą.

 

Visuomenės informavimas ir švietimas.